Spring naar content

Kick-off Ondernemersproject 2024

Gisteren hebben we de aftrap gehad van het ondernemersproject! Onze leerlingen van mavo 2, havo 3 en vwo 3 gaan de komende tien weken aan de slag om een winstgevend én duurzaam bedrijf op te zetten.
Hiermee leren ze de beginselen van het ondernemerschap in een beschermde omgeving. Ze bedenken een product of dienst, kiezen een doelgroep en schrijven een promotieplan. De teams worden uitgedaagd tot marktgericht denken, samenwerken, netwerken en verantwoording nemen.

Met een inspirerende presentatie van Hessel Peeters van Peeters Technical Solutions en een interview met Martijn Verspreek van Installatiebedrijf Verspeek, hebben onze leerlingen waardevolle inzichten gekregen in het ondernemerschap.

Bedankt aan alle betrokkenen voor de geweldige start van dit project! We zijn benieuwd naar alle innovatieve ideeën van de leerlingen. Let’s go!